Reference zákazníků - Osobni web Zobl

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reference zákazníků

O mně
27 komentáře

1 2 3
Karolína Stráníková
2016-05-16 00:54:27
V sobotu jsem se se sestrou a synovcem zúčastnila kurzu ovládání biče pro začátečníky. Všichni ti, kteří s námi měli jet a nakonec nejeli, přišli o fantastický zážitek. (Takže příště jedou bez keců a basta). Jindra je skromný, pohodový človíček, který to, co umí, dokáže předat dál. Umí nejen předvést, ale také popsat, vysvětlit a naučit - a to i úplné laiky či děti. Několik hodin srandy, neobvyklé činnosti a zajímavých informací. Ruce sice bolí, zato srdce jásá - úžasné, děkuji, přijedu si pro bič.
Leoš
2015-11-02 15:11:16
objednal jsme si bič z klokaní kůže a i když došel s malým zpožděním, ale s oznámením dopředu, je naprosto perfektní, uvažuji o další objednávce.
děkuji
Petr Pokorný
2015-11-01 13:35:55
Asi před rokem jsem dostal k narozeninám od přítelkyně zážitkový poukaz na 4 hodiny trápení s bičem. Dlouho jsem to odkládal, až to přišlo. Čekal jsem jelita po celém těle a minimálně vyšvihnuté oko. Něco málo jsem před tím okoukal na YouTubu a dost ran jsem si uštědřil. Jindra mi vysvětlil co dělám blbě a proč to tak strašně bolí. Když na něj budete koukat, pochopíte, že práskání bičem vlastě nic není.... Jde to samo, až do okamžiku, než to zkusíte dělat jako on. Jelita jsem si neudělal, ale pochopil jsem, že jelito jsem vlastně já. Čtyři hodiny intenzivního práskání prověří Vaší fyzickou připravenost. Já jsem dal tři a odjížděl jsem zpráskanej jako pes. Ne bičem, ale svaly mě bolely ještě týden. To co jsem při kurzu nechápal, mi došlo až po týdnu rekonvalescence. Vzal jsem biče a vyrazil na louku. Bez trémy, ostychu a svědků to najednou šlo. Super! Jindro moc díky. Chce to čas, vědět jak na to a celé to pochopit. Všem,co se trápíte a nedaří se Vám, tohle doporučuju. Posune Vás to opravdu o hodně dál. Okoukat to nejde, musí Vám to někdo vysvětlit. Jindro, ještě jednou díky a ať se ti daří.
Alena Stará
2015-08-03 21:57:20
Jestli přemýšlíte o perfektním dárku k narozeninám, doporučuji lukostřelbu pod vedením pana Zobla.. Já si to maximálně užila! Příjemné a odborné vedení, byla legrace, opravdu jsem se něco naučila a už zkoumám, jaký luk si koupím ;)
Radka
2015-06-24 13:25:36
Děkuji moc za velmi rychlé a kvalitní zhotovení toulce. Radka Beránková
Monika a Robert
2015-06-19 20:58:45
Prožili jsme úžasný víkend ve společnosti výborného učitele, který nám otevřel cestu do tajů triků s bičem a instinktivní lukostřelby. Doporučujeme kurzy pana Zobla všem westerňákům, začátečníkům a všem, kteří si chtějí užít srandu, trávit volný čas venku a něco se přiučit.
Hanka
2015-06-07 14:31:34
Díky za úžasně strávený den. Výuka lukostřelby – trenér je sice pes, ale naučí :-). Ramena namožená od luku jsem si krásně uvolnila plaváním v Třeboňské pískárně a na závěr skvělá bašta na ohni s nádherným výhledem do přírody... Mohu jen doporučit :-)
Hanka
Jakub
2015-04-09 13:44:11
U p. Zobla som si objednal bič, prišiel včas vo výbornej kvalite a čo je hlavné, funguje :)
J.Corria
2015-04-02 17:00:48
"Já osobně mám s biči od p. Zobla pouze dobré zkušenosti. Jeho biče dlouho drží tvar, jsou odolné a trvanlivé, mají pěkný design a velmi dobrou kvalitu. Také s jejich cenou jsem spokojený, protože cena odpovídá kvalitě provedené ruční práce. Dlouhodobě je pan Zobl mým jediným dodavatelem bičů.Josef Corria"
P.Jireš
2015-03-04 17:50:21
Od rodiny jsem dostal k narozeninám balíček westernových dovedností. Strávil jsem příjemnou sobotu v přírodě a v atmosféře nabité trénováním, výkladem, zajímavostmi - vše podáno srozumitelně a s humorem. Děsně rychle mi to uteklo. Mohu jen doporučit.
1 2 3
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky