Reference zákazníků - Osobni web Zobl

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reference zákazníků

O mně
27 komentáře

1 2 3
Ivan Jelinek
2018-07-02 17:23:22
Lekci lukostrelby jsem dostal jako darek k narozeninam. Oceňuji profesionalni pristup. Teorie na uvod byla velice zajimava. I kdyz bylo mnoho informaci najednou, pan Zobl mi vsechno znovu postupně vysvetlil pri vlastni strelbe. Byl to prijemne straveny den a mohu jenom doporucit.
Jitka Šimková
2018-05-08 20:09:48
Příjemně strávené odpoledne při lekci lukostřelby. Přítel dostal jako dárek k narozeninám a byl nadšený. Moc si pochvaloval takového skvělého učitele. Jindra s Haničkou byli úžasní a mockrát děkujeme a všem můžeme jenom doporučit.
Indiáni z Habštotu
2018-03-24 20:04:22
Před několika týdny jsme prožili nezapomenutelný víkend ve společnosti sympatického profesionála Jindry Zobla a jeho milé přítelkyně Hanky. Během dvou dnů jsme si vyzkoušeli základy trikového lasování a práce s honáckým bičem. Jindrovo podání výuky nás zcela uchvátilo a nabyté dovednosti budeme dále rozvíjet - a to SLIBUJEME. Díky Jindro a Hanko
Petr Šimčík
2017-11-01 16:31:48
Od pana Zobla jsem si na zakázku nechal zhozovit kožený westernový opasek a holster - (Old West - mexický typ). Jsem s jeho provedením a kvalitou maximálně spokojený. Jeho ručně vyrobené produkty doporučuji všem, kteří hledají vysokou kvalitu za dobrou cenu. S pozdravem a přáním, hodně štěstí a mnoho spokojených zákazníků. Petr Šimčík ze Strakonic
J.Vavřík
2017-09-14 17:27:01
Děkuji panu Zoblovi za dvouhodinovou výuku lukostřelby. Získal jsem základní informace včetně praktické zkušenosti.
Vřele všem zájemcům doporučuji. Bude se vám tato sportovní disciplina líbit.
Pokud se ještě někdy do Třeboně dostanu, velmi rád si kurz zopakuji.
Jirka z Plzně
Petr Lavický
2017-08-22 06:17:25
Ahoj,
ani jsem netušil s jakou třídou sedím u stolu. Tož všechna čest a ještě jednou děkuji za půjčení toulce.
Z Kutné Hory zdraví Petr a Maki
Petr Rada
2017-08-10 18:50:57
Včera jsme se zúčastnili kurzu střelby z luku a moc jsme si to užili. Byl to dárek, který byl koupen přes jiný portál - takže jsme měli trochu strach, jaké to bude. Každopádně to předčilo naše očekávání :-). Pan Zobl nám vše trpělivě vysvětloval (dokonce několikrát dokola, protože některým z nás trvalo o něco déle to pochopit :-) ) a podporoval nás při střelbě. Celé 2 hodiny nám velmi rychle utekly a určitě se rádi vrátíme na další střelbu z luku nebo vyzkoušíme jiný zážitek. Každopádně střelbu z luku u pana Zobla velmi doporučujeme.
Stanislav Šmehlík
2017-08-08 15:39:55
Výuka lukostřelby pod vedením pana Zobla byla vedená velmi profesionálně, v příjemném přírodním prostředí. Můžu jen doporučit!
Barbora Blinková
2017-07-10 09:33:16
Partnerovi jsem dala jako dárek kurz lukostřelby a můžu jen doporučit :) Pan Zobl je profesionál a jde znát, že to co dělá ho baví, k tomu skvěle vybrané místo v přírodě. Partner si to vážně užil a já jako divák vlastně taky.
Miroslav S.
2016-08-07 19:56:27
Před několika dny jsem měl možnost setkat se s Jindrou Zoblem při výuce vrhu nožem a tomahawkem.
Bylo skvělé, že se mi věnoval velmi intenzivně, protože jsme měli individuální výuku a bez obalu mohu říci,
že mi předal spoustu podnětů a velmi pomohl svými bohatými zkušenostmi v mém snažení o zvládnutí
těchto dovedností. Je to neskutečně skromný člověk, který poradí, pomůže a trpělivě vysvětlí, aniž by jste
si připadali jakkoli divně.I když jsme nebyli domluveni na ovládání střelby z luku, neváhal a trpělivě mi vysvětlil základy, umožnil mi zastřílet si a to tak, že mě velmi posunul k rozhodnutí luk zakoupit.
Ještě jednou děkuji za skvělé odpoledne a rád se s Jindrou opět někde setkám.
1 2 3
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky