Reference zákazníků - Osobni web Zobl

Hledat výrobek
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reference zákazníků

O mně
24 komentáře

 
1 2 3 >>
Petr Šimčík
2017-11-01 16:31:48
Od pana Zobla jsem si na zakázku nechal zhozovit kožený westernový opasek a holster - (Old West - mexický typ). Jsem s jeho provedením a kvalitou maximálně spokojený. Jeho ručně vyrobené produkty doporučuji všem, kteří hledají vysokou kvalitu za dobrou cenu. S pozdravem a přáním, hodně štěstí a mnoho spokojených zákazníků. Petr Šimčík ze Strakonic
J.Vavřík
2017-09-14 17:27:01
Děkuji panu Zoblovi za dvouhodinovou výuku lukostřelby. Získal jsem základní informace včetně praktické zkušenosti.
Vřele všem zájemcům doporučuji. Bude se vám tato sportovní disciplina líbit.
Pokud se ještě někdy do Třeboně dostanu, velmi rád si kurz zopakuji.
Jirka z Plzně
Petr Lavický
2017-08-22 06:17:25
Ahoj,
ani jsem netušil s jakou třídou sedím u stolu. Tož všechna čest a ještě jednou děkuji za půjčení toulce.
Z Kutné Hory zdraví Petr a Maki
Petr Rada
2017-08-10 18:50:57
Včera jsme se zúčastnili kurzu střelby z luku a moc jsme si to užili. Byl to dárek, který byl koupen přes jiný portál - takže jsme měli trochu strach, jaké to bude. Každopádně to předčilo naše očekávání :-). Pan Zobl nám vše trpělivě vysvětloval (dokonce několikrát dokola, protože některým z nás trvalo o něco déle to pochopit :-) ) a podporoval nás při střelbě. Celé 2 hodiny nám velmi rychle utekly a určitě se rádi vrátíme na další střelbu z luku nebo vyzkoušíme jiný zážitek. Každopádně střelbu z luku u pana Zobla velmi doporučujeme.
Stanislav Šmehlík
2017-08-08 15:39:55
Výuka lukostřelby pod vedením pana Zobla byla vedená velmi profesionálně, v příjemném přírodním prostředí. Můžu jen doporučit!
Barbora Blinková
2017-07-10 09:33:16
Partnerovi jsem dala jako dárek kurz lukostřelby a můžu jen doporučit :) Pan Zobl je profesionál a jde znát, že to co dělá ho baví, k tomu skvěle vybrané místo v přírodě. Partner si to vážně užil a já jako divák vlastně taky.
Miroslav S.
2016-08-07 19:56:27
Před několika dny jsem měl možnost setkat se s Jindrou Zoblem při výuce vrhu nožem a tomahawkem.
Bylo skvělé, že se mi věnoval velmi intenzivně, protože jsme měli individuální výuku a bez obalu mohu říci,
že mi předal spoustu podnětů a velmi pomohl svými bohatými zkušenostmi v mém snažení o zvládnutí
těchto dovedností. Je to neskutečně skromný člověk, který poradí, pomůže a trpělivě vysvětlí, aniž by jste
si připadali jakkoli divně.I když jsme nebyli domluveni na ovládání střelby z luku, neváhal a trpělivě mi vysvětlil základy, umožnil mi zastřílet si a to tak, že mě velmi posunul k rozhodnutí luk zakoupit.
Ještě jednou děkuji za skvělé odpoledne a rád se s Jindrou opět někde setkám.
Karolína Stráníková
2016-05-16 00:54:27
V sobotu jsem se se sestrou a synovcem zúčastnila kurzu ovládání biče pro začátečníky. Všichni ti, kteří s námi měli jet a nakonec nejeli, přišli o fantastický zážitek. (Takže příště jedou bez keců a basta). Jindra je skromný, pohodový človíček, který to, co umí, dokáže předat dál. Umí nejen předvést, ale také popsat, vysvětlit a naučit - a to i úplné laiky či děti. Několik hodin srandy, neobvyklé činnosti a zajímavých informací. Ruce sice bolí, zato srdce jásá - úžasné, děkuji, přijedu si pro bič.
Leoš
2015-11-02 15:11:16
objednal jsme si bič z klokaní kůže a i když došel s malým zpožděním, ale s oznámením dopředu, je naprosto perfektní, uvažuji o další objednávce.
děkuji
Petr Pokorný
2015-11-01 13:35:55
Asi před rokem jsem dostal k narozeninám od přítelkyně zážitkový poukaz na 4 hodiny trápení s bičem. Dlouho jsem to odkládal, až to přišlo. Čekal jsem jelita po celém těle a minimálně vyšvihnuté oko. Něco málo jsem před tím okoukal na YouTubu a dost ran jsem si uštědřil. Jindra mi vysvětlil co dělám blbě a proč to tak strašně bolí. Když na něj budete koukat, pochopíte, že práskání bičem vlastě nic není.... Jde to samo, až do okamžiku, než to zkusíte dělat jako on. Jelita jsem si neudělal, ale pochopil jsem, že jelito jsem vlastně já. Čtyři hodiny intenzivního práskání prověří Vaší fyzickou připravenost. Já jsem dal tři a odjížděl jsem zpráskanej jako pes. Ne bičem, ale svaly mě bolely ještě týden. To co jsem při kurzu nechápal, mi došlo až po týdnu rekonvalescence. Vzal jsem biče a vyrazil na louku. Bez trémy, ostychu a svědků to najednou šlo. Super! Jindro moc díky. Chce to čas, vědět jak na to a celé to pochopit. Všem,co se trápíte a nedaří se Vám, tohle doporučuju. Posune Vás to opravdu o hodně dál. Okoukat to nejde, musí Vám to někdo vysvětlit. Jindro, ještě jednou díky a ať se ti daří.
1 2 3 >>
 
Hledej
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky