Reference zákazníků - Osobni web Zobl

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Reference zákazníků

O mně
 Ivan Jelinek
2018-07-02 17:23:22
 
Lekci lukostrelby jsem dostal jako darek k narozeninam. Oceňuji profesionalni pristup. Teorie na uvod byla velice zajimava. I kdyz bylo mnoho informaci najednou, pan Zobl mi vsechno znovu postupně vysvetlil pri vlastni strelbe. Byl to prijemne straveny den a mohu jenom doporucit.
                    
Jitka Šimková
2018-05-08 20:09:48
 
Příjemně strávené odpoledne při lekci lukostřelby. Přítel dostal jako dárek k narozeninám a byl nadšený. Moc si pochvaloval takového skvělého učitele. Jindra s Haničkou byli úžasní a mockrát děkujeme a všem můžeme jenom doporučit.
 
Indiáni z Habštotu
2018-03-24 20:04:22
 
Před několika týdny jsme prožili nezapomenutelný víkend ve společnosti sympatického profesionála Jindry Zobla a jeho milé přítelkyně Hanky. Během dvou dnů jsme si vyzkoušeli základy trikového lasování a práce s honáckým bičem. Jindrovo podání výuky nás zcela uchvátilo a nabyté dovednosti budeme dále rozvíjet - a to SLIBUJEME. Díky Jindro a Hanko

Petr Šimčík
2017-11-01 16:31:48
 
Od pana Zobla jsem si na zakázku nechal zhozovit kožený westernový opasek a holster - (Old West - mexický typ). Jsem s jeho provedením a kvalitou maximálně spokojený. Jeho ručně vyrobené produkty doporučuji všem, kteří hledají vysokou kvalitu za dobrou cenu. S pozdravem a přáním, hodně štěstí a mnoho spokojených zákazníků. Petr Šimčík ze Strakonic
 
J.Vavřík
2017-09-14 17:27:01
 
Děkuji panu Zoblovi za dvouhodinovou výuku lukostřelby. Získal jsem základní informace včetně praktické zkušenosti. Vřele všem zájemcům doporučuji. Bude se vám tato sportovní disciplina líbit.
Pokud se ještě někdy do Třeboně dostanu, velmi rád si kurz zopakuji.
Jirka z Plzně
 
Petr Lavický
2017-08-22 06:17:25
 
Ahoj,
ani jsem netušil s jakou třídou sedím u stolu. Tož všechna čest a ještě jednou děkuji za půjčení toulce.
Z Kutné Hory zdraví Petr a Maki
 
Petr Rada
2017-08-10 18:50:57
 
Včera jsme se zúčastnili kurzu střelby z luku a moc jsme si to užili. Byl to dárek, který byl koupen přes jiný portál - takže jsme měli trochu strach, jaké to bude. Každopádně to předčilo naše očekávání :-). Pan Zobl nám vše trpělivě vysvětloval (dokonce několikrát dokola, protože některým z nás trvalo o něco déle to pochopit :-) ) a podporoval nás při střelbě. Celé 2 hodiny nám velmi rychle utekly a určitě se rádi vrátíme na další střelbu z luku nebo vyzkoušíme jiný zážitek. Každopádně střelbu z luku u pana Zobla velmi doporučujeme.
 
Stanislav Šmehlík
2017-08-08 15:39:55
 
Výuka lukostřelby pod vedením pana Zobla byla vedená velmi profesionálně, v příjemném přírodním prostředí. Můžu jen doporučit.
 
Barbora Blinková
2017-07-10 09:33:16
 
Partnerovi jsem dala jako dárek kurz lukostřelby a můžu jen doporučit :) Pan Zobl je profesionál a jde znát, že to co dělá ho baví, k tomu skvěle vybrané místo v přírodě. Partner si to vážně užil a já jako divák vlastně taky.
 
Miroslav S.
2016-08-07 19:56:27
 
Před několika dny jsem měl možnost setkat se s Jindrou Zoblem při výuce vrhu nožem a tomahawkem. Bylo skvělé, že se mi věnoval velmi intenzivně, protože jsme měli individuální výuku a bez obalu mohu říci, že mi předal spoustu podnětů a velmi pomohl svými bohatými zkušenostmi v mém snažení o zvládnutí těchto dovedností. Je to neskutečně skromný člověk, který poradí, pomůže a trpělivě vysvětlí, aniž by jste si připadali jakkoli divně.I když jsme nebyli domluveni na ovládání střelby z luku, neváhal a trpělivě mi vysvětlil základy, umožnil mi zastřílet si a to tak, že mě velmi posunul k rozhodnutí luk zakoupit. Ještě jednou děkuji za skvělé odpoledne a rád se s Jindrou opět někde setkám.
 
Karolína Stráníková
2016-05-16 00:54:27
 
V sobotu jsem se se sestrou a synovcem zúčastnila kurzu ovládání biče pro začátečníky. Všichni ti, kteří s námi měli jet a nakonec nejeli, přišli o fantastický zážitek. (Takže příště jedou bez keců a basta). Jindra je skromný, pohodový človíček, který to, co umí, dokáže předat dál. Umí nejen předvést, ale také popsat, vysvětlit a naučit - a to i úplné laiky či děti. Několik hodin srandy, neobvyklé činnosti a zajímavých informací. Ruce sice bolí, zato srdce jásá - úžasné, děkuji, přijedu si pro bič.
 
Leoš
2015-11-02 15:11:16
 
objednal jsme si bič z klokaní kůže a i když došel s malým zpožděním, ale s oznámením dopředu, je naprosto perfektní, uvažuji o další objednávce. děkuji
 
Petr Pokorný
2015-11-01 13:35:55
 
Asi před rokem jsem dostal k narozeninám od přítelkyně zážitkový poukaz na 4 hodiny trápení s bičem. Dlouho jsem to odkládal, až to přišlo. Čekal jsem jelita po celém těle a minimálně vyšvihnuté oko. Něco málo jsem před tím okoukal na YouTubu a dost ran jsem si uštědřil. Jindra mi vysvětlil co dělám blbě a proč to tak strašně bolí. Když na něj budete koukat, pochopíte, že práskání bičem vlastě nic není.... Jde to samo, až do okamžiku, než to zkusíte dělat jako on. Jelita jsem si neudělal, ale pochopil jsem, že jelito jsem vlastně já. Čtyři hodiny intenzivního práskání prověří Vaší fyzickou připravenost. Já jsem dal tři a odjížděl jsem zpráskanej jako pes. Ne bičem, ale svaly mě bolely ještě týden. To co jsem při kurzu nechápal, mi došlo až po týdnu rekonvalescence. Vzal jsem biče a vyrazil na louku. Bez trémy, ostychu a svědků to najednou šlo. Super! Jindro moc díky. Chce to čas, vědět jak na to a celé to pochopit. Všem,co se trápíte a nedaří se Vám, tohle doporučuju. Posune Vás to opravdu o hodně dál. Okoukat to nejde, musí Vám to někdo vysvětlit. Jindro, ještě jednou díky a ať se ti daří.
 
Alena Stará
2015-08-03 21:57:20
 
Jestli přemýšlíte o perfektním dárku k narozeninám, doporučuji lukostřelbu pod vedením pana Zobla.. Já si to maximálně užila! Příjemné a odborné vedení, byla legrace, opravdu jsem se něco naučila a už zkoumám, jaký luk si koupím ;)
 
Radka
2015-06-24 13:25:36
 
Děkuji moc za velmi rychlé a kvalitní zhotovení toulce. Radka Beránková
 
Monika a Robert
2015-06-19 20:58:45
 
Prožili jsme úžasný víkend ve společnosti výborného učitele, který nám otevřel cestu do tajů triků s bičem a instinktivní lukostřelby. Doporučujeme kurzy pana Zobla všem westerňákům, začátečníkům a všem, kteří si chtějí užít srandu, trávit volný čas venku a něco se přiučit.
 
Hanka
2015-06-07 14:31:34
 
Díky za úžasně strávený den. Výuka lukostřelby – trenér je sice pes, ale naučí :-). Ramena namožená od luku jsem si krásně uvolnila plaváním v Třeboňské pískárně a na závěr skvělá bašta na ohni s nádherným výhledem do přírody... Mohu jen doporučit :-)
Hanka
 
Jakub
2015-04-09 13:44:11
 
U p. Zobla som si objednal bič, prišiel včas vo výbornej kvalite a čo je hlavné, funguje :)  
 
J.Corria
2015-04-02 17:00:48
 
"Já osobně mám s biči od p. Zobla pouze dobré zkušenosti. Jeho biče dlouho drží tvar, jsou odolné a trvanlivé, mají pěkný design a velmi dobrou kvalitu. Také s jejich cenou jsem spokojený, protože cena odpovídá kvalitě provedené ruční práce. Dlouhodobě je pan Zobl mým jediným dodavatelem bičů.
Josef Corria"
 
P.Jireš
2015-03-04 17:50:21
 
Od rodiny jsem dostal k narozeninám balíček westernových dovedností. Strávil jsem příjemnou sobotu v přírodě a v atmosféře nabité trénováním, výkladem, zajímavostmi - vše podáno srozumitelně a s humorem. Děsně rychle mi to uteklo. Mohu jen doporučit.
 
tobakos jozef
2015-02-19 14:56:19
 
Pred časom som poprosil pána zobla o honácky bič , ktori mi pán majster vihotovil na visokej úrovni a presne na dohodnuty čas.Velmi som spokojny s tym majstrovskym dielom niečo tak dokonale a prirodne málokto má možnost držať v ruke.Je obdivuhodné ako človek s holymi rukami dokaže vytvorit niečo tak dokonale , aj cenovo je to primerane , že si to môže dovolit zaplatiť aj obyčajny smrtelník ako som ja.

Petr
2015-02-17 11:05:48
 
Objednal jsem si zážitek lukostřelba - během dvou hodin jsem dostal ucelený výklad o technice střelby, dobře srozumitelný i pro takového laika jako jsem já a byl jsem schopen trefit cíl. Vřele doporučuji, jdu si koupit luk.
 
E.Behůlová
2015-02-16 12:44:15
 
Mám od pana Zobla dva párové biče z klokaní kůže a přestože přišly s krátkým opožděním, tak jsem s nimi velmi spokojená.

Bez komentářů
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky